Svatební stránky - časté dotazy (FAQ)

Jakou adresu svatebních stránek zašlu svým příbuzným a známým?

Finální adresa vašeho svatebního webu bude ve tvaru:
www.svatbanawebu.cz/uživatelské jméno

Jaké je a kde si zvolím svoje uživatelské jméno?

Uživatelské jméno si zvolíte při nové registraci na svatebním webu. To musí obsahovat 4-20 znaků. Jeho součástí můžou být malá písmena bez diakritiky, čísla, pomlčka, podtržítko. Např. tedy: novakovi, adam-eva, novakovi-adam-eva, novakovi-polna a další…

Za jak dlouho po zaregistrování bude náš svatební web funkční ?

Webová adresa vašich svatebních stránek, tedy ta, která je veřejně dostupná bude funkční nejdéle do následujícího pracovního dne a o jejím zprovoznění budete informováni na uvedený kontaktní email. Zadávat záznamy do administrační části webu můžete však ihned po úspěšné registraci.

Jak a kde si zvolím podobu svatební stránky?

Podobu svatební stránky, tedy jednu z možných graficky a barevně odlišených šablon, si zvolíte při první registraci vybráním vhodné šablony.

Mohu později změnit grafickou šablonu své svatební stránky ?

Ano můžete! V rámci registrace máte možnost jedné změny grafické šablony ZDARMA.
Následné změny účtujeme 100 Kč / za každou následnou změnu.

Co mám dělat, když mi po odhlášení z administrace svatebních stránek přestala fungovat i svatební stránka s mojí adresou www.svatbanawebu.cz/uživatelské-jméno ?

Pokud jste přihlášen/a v administraci a zároveň máte v další záložce či okně prohlížeče otevřen váš finální svatební web, tak ve chvíli odhlášení už. jména z administrace přestane být funkční i svatební web. Stačí se ale znovu přihlásit nebo zavřít a opětovně otevřít internetový prohlížeč a napsat adresu. U ostatních návštěvníků svatebního webu tato situace ani nenastane, protože nemají přístup k administraci.

Co mám dělat, když mám jiný, tady neuvedený problém nebo dotaz ke svatebnímu webu?

Kontaktujte nás prostřednictvím elektronického formuláře nebo emailu.

Váš Svatební web - www.SVATBAnawebu.cz        www.kali.cz - webdesign a tvorba www stránek