svatební web

úvod / svatební web

datum: 13.7.2013

Monika Krátká a Leoš Novák

Svatební stránky - úvodní foto

Naše Svatební stránka

Prostřednictvím těchto svatebních stránek jsem se rozhodli zveřejnit a popsat vám celý náš životní příběh vedoucí až k našemu svatebnímu dni. Předem děkujeme všem za povzbuzení, účast a v neposlední řadě za milé dárky. 

Naše svatba a seznámení

Už jako malá holčička jsem se těšila až jednou přijede ten můj princ na bílém koni a v kostele nebo na jiném překrásném místě si řekneme své ANO. 

Ale život není pohádka, ale jen život. Přeci jenom jsem se svého prince po 22 letech dočkala.

Svatba v plánu už dětsví

Nepřijel sice na koni, ale autobusem na jednu akci mnou pořádanou na naší chatě, ale už při prvním pohledu na něj, jsem věděla, že je to ON.

Znali jsme se od dětství. Oba jsme vyrůstali na sídlišti a bydleli jsme naproti přes silnici. Pamatuji si ho jako toho velkého kluka, repliky hodinek protože je o 5 let starší. Pak jsem ho viděla až na té chatě.

Žádost o ruku

Po roce mě požádal o ruku, sice zvláštním způsobem-dal mi prstýnek a řekl, že se mne jednou zeptá na to, co chci slyšet. Na Silvestra jsem to už nevydržela a všem jsem oznámila, že se letos vdávám a jestli si můj drahý snoubenec nepospíší tak mě je to jedno, ale já se letos vdávám. 

Můj drahý má totiž na vše čas a i přesto, že spolu již přes rok bydlíme, repliky hodinek tak k oné větě, kterou chci slyšet se jaksi ještě nedostal. No tak jsem ho musela trošku popostrčit. 


1

náše svatba na → www.svatbanawebu.cz/ novakovi_
www.kali.cz - webdesign a tvorba www stránek