Svatební www stránky - Svatbanawebu.cz

svatební webové stránky

Vítejte na svatební www stránce www.svatbanawebu.cz


svatební web

Účel svatebních webových stránek

Plánujete svatbu a chcete jednoduchým, rychlým a moderním způsobem zveřejnit všechny důležité informace ke svatbě a podělit se o svoje zážitky, pocity i svatební fotografie? Pak je svatební stránka www.svatbanawebu.cz pro Vás ideální řešení!

Možnosti a funkce svatebního webu

V odkazech úvod, náš příběh a praktické info jednoduchým způsobem zveřejníte všechny důležité údaje o připravované svatbě a jejím průběhu. Je možné přidat i libovolný odkaz na mapu či video a každou tuto sekci svatebního webu můžete doplnit obrázkem či fotografií včetně automatického náhledu. Není problém tedy informovat o ubytování, srazu svatebních hostů, svatební tabuli, oblečení svatebčanů apod.

V dalších sekcích přes administraci svatební stránky vložíte obrázky svatebních oznámení, zadáte pozvané svatební hosty včetně jejich případných fotek a odkazů na profily na facebook.com a důležitý seznam svatebních darů s možností jejich rezervace.

Postup a registrace

Nejprve provedete na svatebním webu jednoduchou registraci, kde vyplníte základní kontaktní údaje, zvolíte si uživatelské jméno, heslo, dobu po kterou bude váš svatební web funkční a vyberete si jeden z možných designů svatebních stránek.

Ihned po této registraci na svatební stránce se můžete přihlásit na svůj účet a v administraci svatební stránky začít vkládat první informace.

Podoba svatební webové stránky

Podobu svatebního webu si během registrace jednoduše vyberete z několika možných grafických provedení. V rámci registrace máte také možnost jedné změny designu grafické šablony svatebních stránek ZDARMA!

Webová adresa vaší svatební stránky

Při registraci si zvolíte volné uživatelské jméno a toto se pak stává součástí adresy vaší svatební webové stránky. Výsledná adresa je pak tedy ve formátu: www.svatbanawebu.cz/uživatelské_jmeno například tedy jako u vzorového svatebního webu www.svatbanawebu.cz/novakovi_. Nakonec tedy zbývá už jen tuto adresu svatebního webu poslat všem příbuzným, přátelům a známým.

Ukázková svatební stránka

Na ukázkové svatební webové stránce se můžete podívat na možnou výslednou podobu vašeho svatebního webu.

Cena a doba funkčnosti svatebních www stránek

Od zvolené doby funkčnosti svatebního webu se odvíjí i jeho cena.
Nabízíme tři možnosti: 1 rok za 199,- Kč / 2 roky za 299,- Kč / 3 roky za 399,- Kč.
Cena zahrnuje zřízení adresy www.svatbanawebu.cz/uživatelské_jmeno, neomezený počet zadaných textů, fotografií, svatebních darů i hostů. Tato cena svatebního webu je konečná bez dalších poplatků!

Jak na svatební web

Podrobné informace a přesný návod k provozu a funkcím svatebního webu www.svatbanawebu.cz získáte v odkazech JAK NA TO a ČASTÉ DOTAZY (FAQ). V případě dotazů nás kontaktujte prostřednictvím elektronického formuláře nebo na emailu: info@svatbanawebu.cz

Tým serveru www.svatbanawebu.cz

SEO webu sledují SEO nástroje .cz
Váš Svatební web - www.SVATBAnawebu.cz        www.kali.cz - webdesign a tvorba www stránek